Scroll Top

Hakkımızda

STERICONT

Yüksek Teknoloji Makine Parkı ile 5000 metrekare alanda Sterilizasyon Konteyner ve Aksesuarları üretimi yapmaktadır.

Stericont 17344 ürün çeşidine , ARGE çalışmaları ile her geçen gün  yeni ürünler eklemeye devam etmektedir. 20 yıllık bilgi birikimini Modern Teknoloji ile birleştirerek ürünlerini daha inovatif ve Kaliteli şekilde üretmektedir.

Müşteri geri bildirimleri eşliğinde , Uzman Hekimlerin ve Deneyimli Mühendislerin ARGE çalışmaları , Eğitimli Teknik Kadrosu ve Çağın gereksinimlerine uyumlu Modern Alt Yapısı ile Stericont ,  kaliteli , Geliştirilmiş ve Yenilikçi üretimi kendisine ilke edinmiştir.

Stericont Hammaddeden başlayarak satış sonrası hizmetlerine kadar Toplam Kalite Yönetim anlayışını benimsemiştir. Bu anlayışla CE, ISO 9001, ISO 13485 gibi sertifikalar ile kalitesini belgelendirmiştir.

Stericont Müşterilerinden gelen taleplere daha Hızlı ve Kaliteli cevap verebilmek amacı ile personelini ileri düzeyde eğitip ,  bilgilendirerek her koşulda Müşteri , Hasta ve Hekim  Memnuniyetinin sürekliliğini sağlamayı hedeflemektedir. Sürekli  yapılan Eğitim ve Seminerlerle Bireysel ve Kurumsal Kalite anlayışını güncelleyerek artırmaktadır.

20 yıldır beş kıtaya yapmış olduğu ihracatı ile Stericont her geçen gün Distribütör sayısını arttırarak hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir. Bayi ve distribütör Firmaları ile tam bir uyum ve sadakat içerisinde faaliyetlerine devam eden Stericont Ulusal , Uluslararası Fuar ve Kongrelere katılarak Tıp Dünyasının hizmetine sunmuş olduğu ürünlerini tanıtmaktadır.

Hasta , Hekim ve Sağlık Personeli  sağlığı , Müşteri Memnuniyeti ve Kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı, yeniliklere açık yapısı ile Stericont hedeflerine her geçen gün hızla yaklaşmaktadır.

Vizyon
Sürdürülebilir büyüme ile “Sürekli iyileştirme” ve “Kalite detaydadır” anlayışını benimseyerek dünyanın önde gelen tıbbi cihaz üreticisi olmak.

Misyon
İnsan sağlığı her şeyin üzerindedir anlayışı ile hayata değer katmak ve inovatif, yüksek standartlı tıbbi cihazlar üreterek müşterilerinin beklentilerinden fazlasını karşılamak.